DoğaFotoğraflar

Doğa Sizi Bekliyor

Bırakın Kendinizi Doğaya

Sıcak bir yaz günü ve günlerden pazar, doğaya kaçmak için bundan daha iyi bir fırsat olamazdı herhalde, doğa sizi bekliyor .

Beton yığınlarının sıcaklığından kurtulup kendinizi doğanın serinleten ferahlatan kollarına atın biran önce. En güzel yerler yüksekler dağlara kaçmak en güzeli ormanla birlikte serin hava bol oksijen en güzeli olacaktır. Bir yaylaya gidebiliyorsanız bu mükemmel olacaktır. Bırakın oksijen başınızı döndürsün, doğanın güzel atmosferi sizi mest etsin, yeşil size huzuru versin. En güzel üçleme göl, orman ve huzur. Bırakın kendinizi doğaya.  Gidecek bir çok yer var, seçmek , karar vermek ve gitmek size kalmış; orman, dere, göl , deniz, yayla… Doğa her yerde her haliyle çok güzel.  Her şeyi bir kenara bırakın , atın aklınızdaki uzaklık bahanelerini, çıkın ve gidin….

Uzungöl, Çaykara, Trabzon
Uzungöl, Çaykara, Trabzon ( Doğa Sizi Bekliyor )

 

Uzungöl Nerede?

Uzungöl Trabzon’un Çaykara İlçesinde bulunan doğa harikası bir yerdir. Trabzon’a olan uzaklığı yaklaşık olarak 95 km dir. Arazi şartaları nedeniyle de 1 buçuk iki saatlik bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz. Çaykara ilçesine olan uzaklığı da yaklaşık olarak 20 km dir. Çaykara ilçesinden de yarım saatlik bir yolculuk sonrası Uzungöl’e ulaşabilirsiniz.

Uzungöl ‘e Nasıl Gidilir?

1 Paylaşımlar

One thought on “Doğa Sizi Bekliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.