Etkinlikler

Ağva Kampı Buluşması

Büyük Ağva Kampı

BizimTayfa gruplarına bağlı KampTayfa grubumuzun kamp hakkında yüksek deneyimi olan bilinçli kampçılardan oluşmuş yönetim kadromuzun düzenlediği bu kamp etkinliğimize “BizimTayfa” grup üyeleri ve kamp ortamına aşina olan tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Etkinlik hakkında ;

Ağva’da bulunan Seferoğlu Kamping de 3 gün 2 gece Cuma – Cumartesi – Pazar günü olacak şekilde 10-11-12 Ağustos tarihleri arasında denizin doğanın ve dostluğun tadını çıkartmak, bilinçli toplu kamp organizasyonunu siz değerli katılımcılara tanıtmak, organizasyon içerisinde çeşitli yarışmalar ve ödüller sunmak amaçlı bir araya geliyoruz.

* Kapıda gelen üyelerimizi karşılama ve üzerinde gruplarimizin sloganı olan “Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine” yazılı BizimTayfa bilekliklerimizin takdimi.

*Sınırsızlık meydanı (şeritler ile belirlenmiş çadır alanlarından uzak bölge de aklınıza gelebilecek istediğiniz anarşik eylemleri sabaha kadar gerçekleştirebilirsiniz.)

*Çadır bölgelerine yakın alanlarda saat 23:59 saatlerinden sonra yüksek sesle müzik ve şarkı söylemek kesinlikle yasaktır. Saat 23:59 dan itibaren yapılacak tüm yüksek ses içerecek eğlenceler için Sınırsızlık Meydanın da toplanacağız.

*Girişte her katılımcıya birer çöp poşeti verilecektir. Cöplerimizi doğaya değil dağıtılacak olan bu poşetlerde biriktirip belirlenen bölgelere bırakacağız.

*Varsa enstrüman çalan dostlarımız gitar, ud, darbuka, klarnet vs. çeşitli enstrümanlarınızı getirip kampımıza renk katarsanız bizi çok mutlu edersiniz.

*Ücret 3 gün için çadır kampı 30 TL’dir.

(Normal şartlarda günlüğü 30 TL olan Seferoğlu Kamping BizimTayfa grubumuza özel 3 günlüğü 30 TL olarak indirim yapmıştır.)

“Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine yaşamak”

0 Paylaşımlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.